• Telefon

    0256 614 90 20

  • E-Mail @

    info@yankiajans.com

Makina Parkurumuz

Makina Parkurumuz

UV BASKI MAKİNAMIZ
Kullanım alanları Cam Uygulamaları (Cam Masa, Cam Sehpa, Ara bölme, Cam Saat vb.) Mobilya Baskı Uygulamaları (Mutfak Dolapları, Cam Mutfak Alınlık baskı vb.)
Neden UV Baskı?
Olağanüstü baskı kalitesi ve dayanıklılık
Yerden tasarruf sağlayan kompakt flatbed(masaüstü) tasarım
50 mm (FX model) ve 150mm (HG model) kalınlığa kadar malzeme üzerine doğrudan baskı
Renkli ve beyazı eşzamanlı basma özelliği
Beyaz boya ve şeffaf vernik
Otomatik astar uygulama fonksiyonu
HG Modeli özelliklerine ek olarak beyaz ve şeffaf boya baskılarında ve 6 renk baskılarda iki baskı kanalı ekleme fonksiyonu


LAZER KESİM MAKİNAMIZ
Lazer Kesim Nedir?
Lazer ışını; karbondioksit lazer tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Bunun yanı sıra verimi daha da arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum gazı eklenerek verim 1/3 oranında arttırılır. Elde edilen lazer ışını ile çeşitli tezgahlarda yapılan kesim işlemine ise lazer kesim denir.
Hangi materyallere lazer kesim yapılır?
 Pleksiglass/Akrilik, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Lastik, Vinleks, PVC Malzemeler ve sayamadığımız birçok materyale lazer kesim işlemi yapabilirsiniz.


DİJİTAL BASKI MAKİNEMİZ
320 cm Konica 14 pl son model dış mekan baskı makinemizle en iyi baskı kalitesini alırsınız.


BROŞÜR BASKI MAKİNAMIZ
35x50 cm dijital baskı makinemizle broşürleriniz, afişleriniz, el ilanlaınız aynı gün içinde basılır ve teslim edilir. 300 grama kadar otomatik çift yönlü kuşe kağıda baskı kalitesi ofset baskı kalitesindedir.